Outdoor Tasarımlar

Outdoor Tasarım Mecraları

  • Tabela
  • Araç Giydirme
  • Pano
  • Billboard
  • Bina veya Cephe Giydirmeler
  • Dijital Billboard
  • Plazma Ekran Network
  • CLP Network
  • Dış ve İç Cephe Led Ekran
  • Megalight

*Belirttiğimiz outdoor reklam mecraları çeşitlendirilip, çoğaltılabilir.
OutdoorTasarım Nasıl Olmalı?

Çarpıcı Olmalı
Açık hava reklamlarını tasarlarken mücadele edilmesi gereken konu: Odaklanmayı engelleyen dış etkenlerin varlıdır. Kreatifi belirlerken dikkat çekici ve aykırı bir konsept tüm odağı merkezde toplayacaktır.

Net Olmalı
Outdoor tasarımlarda çalışma alanı büyük olsa da uzaktaki insanların da rahatlıkla ve tek seferde reklam konseptini anlamaları için çalışma net olmalı. Karmaşık tasarımlardan uzak durularak mümkünse tek slogan ve tek görsel ilkesine bağlı kalınmalı. Böylece verilmek istenen mesaj net olarak hissettirilmeli.

Merak Uyandırmalı
Tüm tasarım elementleri kullanılarak merakın slogana, iletişim bilgilerine ve en önemlisi de ürün ya da hizmete odaklamalı. Akılda kalıcılığın en önemli ögelerinden biri de merak uyandıran kreatif fikirleridir.
Outdoor Tasarımı Süreçleri

Sektör Analizi
Öncelikle firmanızı ve sektörünüzü inceler, sektörünüzde outdoor tasarım çalışmalarında hangi mecraların tercih edildiğini ve hangi mecranın firmanız için daha verimli olacağı konusunda araştırmalar yaparız. Hedef kitlenizi belirleyip sizlerle mecra seçimini gerçekleştirdikten sonra tasarım sürecine geçeriz.

Outdoor Tasarımı Hazırlıkları

Hazırlık sürecinde belirlenen outdoor tasarım mecrasına göre çalışmalar gerçekleştirmek adına kampanya, konsept veya tanıtım kollarından hangisinin sizin için doğru olduğunu saptayarak planımıza uygun olarak görsel, metin ve slogan gibi ihtiyacımız olan verileri sizlerden isteriz. Bu tarz içerikleriniz mevcut değil ise bu konularla ilgili size seçenekler sunarız. Gerekli tüm dokümanlar oluşturulduğunda tasarım sürecine geçeriz.

Outdoor Tasarımı

Billboard, cephe giydirmeleri ve diğer outdoor tüm tasarımlarda yer alan reklam mesajı, kullanılan tipografik unsurlar, görseller ve firma işaretleri mükemmel bir uyum içinde birleştiğinde hedef kitle üzerinde son derece etkili olur. Tüm bu çalışmalar ise dış mekana yönelik  çalışmalar için düşünüleceğinden okunabilir ve görünür olması önemlidir. Anlık olarak hedef kitleye ulaşacak mesaj ve konu tasarım ekibimiz tarafından titizlikle ele alır ve çalışmalarına geçilir.

Outdoor Tasarım Fiyatı

Firmanız ya da markanızın outdoor tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Outdoor tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.