Takvim Tasarımı

Takvim Tasarım Çeşitleri?

Takvim tasarımları genellikle 3 çeşitte incelenebilir
Duvar Takvim Tasarımı
Masa Takvimi Tasarımı
Cep Takvimi Tasarımı
Takvim Tasarımı Süreci

Sektör Analizi
Hedef kitlenize belirler ve bu doğrultuda ne çeşit bir takvim tasarımı hazırlanacağına karar veririz. Hedef kitleniz doğrultusunda yukarıda belirttiğimiz takvim tasarımı çeşitlerinden birine karar veririz. Karar verme aşamasında hedef kitleniniz çalışma ortamlarını göz önünde bulundururuz.

Görsel Kullanımı

Tasarımlarımızda görsel malzemelerin önemine inanıyoruz. Konsepte uygun profesyonel fotoğraf çekimleri yapabileceğimiz gibi imaj bankasından tasarımınıza uygun ögeleri de sizin adınıza telifini alıp çalışabiliriz. Çünkü görsel uyum ve özgün tasarım her zaman bir adım öne geçiren etmenlerdendir.

İçeriklerin Hazırlanması
Takvim tasarımında kullanılacak hafta sayısı, gün sayısı, tatil günleri, ait olduğu ay, ait olduğu yıl ve gün adlarının yerleşimleri yapılır. Varsa kullanılacak metinler ve firmanıza ait iletişim bilgileriniz de takvime tasarımına yerleştirilir. Takvim tasarımında kullanılacak font tipi kurumsal kimlik standartlarınıza uygun olarak seçilir ve okunaklı olmasına özen gösterilir. Takvim tasarımının son aşaması ise onay mekanizmasıdır. Onayınız halinde baskı aşamasına geçilir.

Baskıya Hazırlık
Baskı aşamasına gelen takvim tasarımlarımızın, baskı öncesi ozalit çıktısını alarak son kontrolleri gerçekleştiririz. Daha sonra sizlerle de paylaşarak onayınız halinde baskı aşamasına geçeriz.

Takvim Tasarım Fiyatı

Firmanız ya da markanızın takvim tasarımlarında fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Takvim tasarım çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.