Web Tasarım

Siteniz Dijital Aynanız

Günümüzde teknolojinin gelişim göstermesi ve internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi daha fazla artmaya başlamıştır. Kurumsal web tasarımı, kurumun kurumsal yanının ortaya çıkması ve kendi varlığını tüm geniş kesimlere en iyi şekilde lanse edebilmesi açısından oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Online itibarın en iyi şekilde ve en kısa zaman zarfı içerisinde yaşanabilmesi adına bu tür tasarım faaliyetlerinin de artık çağımızda oldukça fazla önem arz etmeye başlamış olduğunu rahatlıkla belirtmemiz de mümkün olacaktır.

Geniş kesimlerin bir bakış da şirketin prezentabl şirkete sahip olduğunu kolay idrak edebilmesi adına bu tür kurumsal web  hizmetlerinin son derece büyük bir önem arz ettiğinin altını çizebiliriz.

Sizi Yansıtalım

İşini doğru yapan tasarımları ile sadelik ve ciddiyet çizgisini bozmadan hazırlanmış olan web sitenizle birlikte artık sizlerde kendi benliğinizi daha hızlı bir şekilde tüm dünyaya idrak edebilmeniz de oldukça kolay olmaya başlayacaktır. Kurumsal web sitelerinde genellikle tasarımlar firma logosundaki renk tonlarını kullanılarak tasarım çizgisi belirlenir. Web tasarım ajansı olarak daha farklı ve yenilikçi fikirler için müşterilerin mutlaka kafasındaki yapıyı çok iyi bir şekilde aktarması gerekmektedir çünkü tasarımcı müşterinin söylediği tek cümleden bile harikalar yaratabilir. Tasarım yapılmadan önce muhakkak beğendiğiniz yapıların ve sitelerin örneklerini göstermenizi tavsiye ederiz.

Kurumsal Arayüz Tasarımı

Kurum imajı verecek ve gözü herhangi bir şekilde yormamak üzere hazırlanacak olan tasarım hizmetleri ile sizlerde kurumunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Her bir firma artık çağımızda kendisini kurumsallık imajı altında göstermek ve müşterilerinde bir itibar bırakmak arzusu içerisinde yer alıyor. Bu arzularınıza cevap vermek için artık en iyi çözüm yollarından birisi de ticari ve kurumsal şirketlerin yöneldiği tasarım çalışmaları olacaktır.

Mobil Site

Her ne kadar online platform aracılığı ile bir ziyaretçi yoğunluğu olsa da pek çok kişiler de mobil aracılığı ile internet ortamı içerisinde gezinmelerini bir an önce sürdürmeye devam ediyor. Her alanda elimizin altında internetin olması ve dolayısı ile mobil odaklı yollar ile de online platformda ki tüm sitelere bir an önce erişebilecek olmamız ticari kuruluşlar açısından da oldukça fazla şans kapısı olarak görülmeye başlanıyor. Mobil Web sitesi, insanların mobil cihazlar üzerinden web sitenize rahatlıkla ve son derece pratik bir şekilde erişebilmesine de katkı sağlayacaktır. Ülkemizde artık baktığımız da pek çok ticari kuruluş kendine özel bir site tasarlatırken daha çok mobil uyumlu olmasına dikkat ediyor. Bu sayede mobil web sitesine sahip olmanız her an her saniye mobillerinde internet ortamını gezen müşterilerinizin de sitenize doğrudan ulaşabilmesini de sağlamış olacaksınız.

Fakat dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de tablet ve bilgisayarlarda web sitenizin görünmeyen bir takım özellikleri de olabilir. Bu özelliklerin mutlaka sitenizin içerisinde görüntülenebiliyor olması gerekir. Bunun içinde uzman bir tasarımcıdan yardım almak daha doğru bir yol olacaktır. Mobil web sitesi fiyatları için çok fazla bir ödeme yapmadan sitenizi mobil cihazlara uyumlu hale gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz. Bu sayede daha kullanışlı bir web siteniz olmaya başlayacaktır. Mobil site aynı zamanda mobil cihazlardan giriş yapıldığında sizi arama motorlarında hem üst sıralara çıkartacaktır hem de daha hızlı ve stabil bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Web sitesi yaptıran herkese mobil site yaptırmalarını da tavsiye ediyoruz.

Mobil Kullanım Avantajı

Mobil web sitesinin bir diğer avantajlarından birisi ise mükemmel uyumu ile kullanıcılara sitenizde gezinirken büyük kolaylıklar sağlamasıdır. Tam olarak yukarıdaki görselde gördüğünüz gibidir Yapılan birbirine farklı çözünürlük ve ölçülerde duyarlı olmasıdır. Masaüstü sitenin mobil cihazlarınızda daha hızlı ve stabil çalışması için bu çalışmayı mutlak suretle yaptırmak gerekmektedir. Aslında bir taşla 3 kuş vurmak gibi değerlendirebiliriz ;

Web sitenizin daha hızlı açılmasını sağlar , Web sitenizin tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak tanır ve Arama motorlarında Mobil cihazlar ile arama yapıldığında sitenizin “Mobil Uyumlu “ olması daha üst sıralarda olmasını sağlar. Bu yüzden mobil site yaptırdığınız web sitesini daha iyi kaliteli bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Responsive Web Tasarım

Responsive kelimesinin Türkçe karşışıkları ”Duyarlı , Hassas , Esnek ve Uyumlu” aslında taşıdığı özellikleri tam olarak bize sunmaktadır. Geçmişten günümüze baktığımızda gün geçtikçe teknolojinin getirdiği yenilikler ile kullandığımız tüm cihazlar artık cebimize girecek bir hale gelmiştir.

Daha Esnek Yapı

Masaüstü için tasarladığınız bir siteyi nasıl olurda cep telefonları ve tabletlerde daha iyi ve daha esnek bir şekilde gösterebiliriz sorularının tüm cevabı Responsive Web tasarım yapısında mevcuttur. HTML 5 ve CSS3 ile Web dünyasının yeni vazgeçilmezlerinden olmayı başarmıştır. Responsive yapılar ile siteler girilen cihazlara göre tasarımınız şekillenmektedir. Sağladığı kullanım kolaylığı ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıya büyük rahatlık sunmaktadır.

Siteniz Mobil Uyumlu mu ?

Google geçtiğimiz günlerde mobil aramalarda Mobil uyumlu web sitelerini  aramalarda “Mobil Uyumlu” uyarısı ile siteye girecek kullanıcıya ön bilgi olarak gireceği sitenin mobil cihazlar için uyumlu yada uyumsuz olduğu hakkında bilgi veriyor.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım hizmetleri,  gelişen teknoloji ışığında günümüze en hızlı şekilde uyum sağlamak adına bireysel yada kurumsal şirketlerin olmazsa olmaz temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır.  Rakip firmaların bir adım önüne geçebilmek verile hizmetlerin çok daha ayrıntılı ve hızlı bir şekilde binlerce farklı müşteriye aktarılmasını sağlayan görsel internet sayfaları kısa sürede çok sayıda kitleye kolayca ulaşmanızı sağlayan teknolojik aracı sistemlerdir.

İnternet bağlantı sayısının ve hızının artış göstermesi ile kurumsal web tasarım sayfasına sahip olan firmalara verilen öncelikte artış göstermiş durumdadır.  Daha hızlı alışveriş yapabilme olanağı sağlayan Kurumsal web tasarım linkleri sayesinde sadece saniyeler içerisinde istenen hizmet ve ihtiyaçlara kolayca erişilebilirlik sağlanmaktadır.

Sahip olduğunuz şirket politikasını müşteri kitlenize en güzel şekilde lanse edebilmenize olanak sağlayan Kurumsal Web Tasarımhizmetleri sizleri dünya çapında bir firma olmaya teşvik edecek reklam ve iletişim hızına sahiptir.

Şirketlerin kalite ve kurumsallığını en kolay şekilde vurgulayan Kurumsal Web Tasarımsayfaları,prezentabl bir şirket vurgusunu kolayca ortaya koyabilen teknolojik sistemlerin başında gelmektedir.

İşine önem veren,  istikralı bir gelişim hedefi olan, firma imajını ve çizgisini koruma amacını gütmekte olan firmaların sahip olduğu web tasarım sitelerine verilen isimdir kurumsal web tasarım.

Farklı büyüklüğe sahip binlerce şirketin yapmış olduğu web site tercihleri kurumsal web tasarım yönünde olmaktadır. Müşteri odaklı ve kurumsal bir şirket yapısına sahip olan firmalar yapmış olduğu işi en iyi şekilde anlatarak verdiği hizmetleri ve referanslarını en iyi şekilde kurumsal web tasayım siteler, sayesinde büyük kitlelere kolayca duyurabilir.

Sizlerde daha farklı ve etkili bir şekilde müfterilerinize kolayca ulaşmak ve rakiplerinizin bir adım daha önüne geçmek için hiç düşünmeden kurumsal web tasarım hizmetleri tercih edin.

Özel web tasarım

Web tasarımı konusunda çeşitli hizmetlerin sunulduğu günümüzde var olan hazır web tasarım hizmetlerinden yararlanmakta olan kişiler gibi özel web tasarım hizmetleri almak isteyen kişilerde olmaktadır.

Hazır web tasarım,  belli standartlar dâhilinde hazırlanmış, stokta hazır halde satış için bekleyen özel paket sistemlerdir. Var olan hazır web tasarımlar içerisinden müşterinin ihtiyaçlarına uyan tercih edilerek belli kalıplarda ve çok sayıda piyasada bulunan bir web siteye sahip olunabilir.

Özel web tasarım hizmetleri ise farklı, sıra daşı ve müşterinin ilgisi çeken özel tasarım sitelerin oluşmasını sağlamaktadır. Var olan paket tasarımların çok çok dışında kalan müşteri istekleri dahilinde oluşturulan verilen hizmetleri, üretimi yapılan ürünlerin en doğru şekilde müşteriye lanse edilmenizi sağlayan özel web tasarım çalışmalar; kurumsal firmalar tarafından yoğun bir şekle talep edilen hizmetlerdir

Eşsiz bir web tasarım sitesine sahip olmayı tercih etmekte olan firmalar yada şahıslar,  kendi talepleri doğrultusunda ortaya çıkartılan  site, benzeri tek olan ve izinsiz bir şekilde hayata geçirilemeyen özel yapılan çalışmalardır. Özel web tasarımlar, hazır paketlerden daha fazla uğraş, zaman ve emek istediğinden ötürü maliyet olarak daha yüksek oranlara neden olan maliyetli çalışmalardır. Yine sitenin hazırlanmasının ardından yapılan telif başvuruları da özel bir siteye sahip olmanın maliyetini katlayacak etkenler arasında bulunmaktadır. Maliyet masraflarının dışında özel web tasarım hizmeti almak sizlere müşteri kazanımı ve saygınlık sağlamak gibi farklı özel faydalar getirmektedir.

Özel web tasarım uygulamaları sayesinde elde edeceğiniz avantajlar nelerdir bilmek ister misiniz?

Özel web tasarımıile ortaya çıkartılan sitenin telif hakkı müşteriye aittir ve izinsiz kopyalanmaz birebir aynısı yapılamaz. Rakipleriniz karşısında web site farkınız ile bir adım öne çıkarken müşterileriniz karşısında da saygın ve kolay fark edilebilir bir duruma gelebilirsiniz